Schránka nápadov

Na čo poskytujeme riešenie?

Spätná väzba zamestnancov je dôležitá nielen v oblasti obchodných procesov s cieľom zvyšovať produktivitu, ale aj v oblasti produkt manažmentu či služieb zákazníkom, pretože zamestnanci vykonávajú pracovné procesy, komunikujú so zákazníkmi, čo im dáva najlepší prehľad o tom, čo by sa dalo v praxi zlepšiť. Rozvoj môže byť poháňaný zberom a realizáciou nápadov a návrhov, ktoré vznikajú počas práce alebo v súvislosti s ňou, s cieľom zlepšiť prevádzkovú efektivitu a zvýšiť spokojnosť Vašich zamestnancov.

Whisly systém je jednoducho použiteľný tak pre Vašich zamestnancov, ako aj pre ostatných oznamovateľov vďaka nasledujúcim funkciám:

Inštalácia do 2 pracovných dní!

Súlad s právnym poriadkom

Prispôsobiteľné rozhranie

Bezpečná komunikačná platforma

Súlad s GDPR

Automatické vzory

Pokročilý správca úloh

Jednoducho použiteľný

Ako môžu nápady zamestnancov zlepšiť Vašu organizáciu?

Povzbudzujte svojich zamestnancov, aby svoju prácu robili s „otvorenými očami“ a ak majú nejaké návrhy na zlepšenie či už vo vlastných pracovných procesoch alebo v zložitejších obchodných činnostiach spoločnosti, môžu to jednoducho navrhnúť cez Whisly. Poskytujeme plnú asistenciu nielen pri zbere takýchto návrhov, ale aj pri vybavovaní týchto podnetov tým, že zabezpečujeme správu a evidenciu všetkých súvisiacich úloh a povinností na jednom mieste v administrátorskom systéme.

Systém, ktorý podporuje rozvoj spoločnosti!

Získajte nápady s Whisly!

visszaélés bejelentés

Ako sa konkurencia zintenzívňuje, stále viac spoločností organizovaným spôsobom zbiera a analyzuje kreatívne nápady svojich zamestnancov a ;implementuje tie s obchodným potenciálom. Tým sa zvyšuje kapacita spoločnosti pre vývoj a inovácie a zamestnanci sa môžu vo firme cítiť ako doma.

visszaélés bejelentés

.

Okrem toho naša spoločnosť poskytuje plnú podporu pri zavádzaní kontrolných systémov a pri príprave potrebných interných dokumentov v súlade s legislatívou, ako sú:

Ak potrebujete pomoc s inou internou reguláciou, neváhajte nás kontaktovať.

Sme tu, aby sme vám pomohli. Zavolajte nám alebo nechajte správu.