Školská šikana a obťažovanie

no bullying

Na čo poskytujeme riešenie?

Deti sa niekedy k sebe správajú zraňujúco či až agresívne a aj vďaka súčasným moderným technológiám sa čoraz viac detí stáva obeťami školskej šikany. Online a offline formy školskej šikany (tzv. kyberšikana) sú medzi mladými ľuďmi čoraz väčším problémom, ktorý bol predmetom viacerých štúdií. Podľa štúdie HBSC 2017/18 na Slovensku sa so šikanou na školách stretlo až takmer 40 % detí.

no bullying
bullying iskolai zaklatás

Ako Vám môže Whisly pomôcť?

Škola nemôže dieťaťu pomôcť, ak šikanovanie zostane nenahlásené. Whisly poskytuje bezpečný, anonymný komunikačný kanál medzi obeťou šikany a školou, prostredníctvom ktorého môže incident nahlásiť šikanovaná osoba alebo iné dieťa, ktoré bolo svedkom šikany alebo jeho rodičia. Vďaka oznámeniu o šikane môžu pedagógovia získať ďalšie informácie a situáciu náležite riešiť.

Whisly systém je jednoducho použiteľný tak pre Vašich žiakov, rodičov a iných oznamovateľov, ako aj pre vašich zamestnancov vďaka nasledujúcim funkciám:

Inštalácia do 2 pracovných dní!

Súlad s právnym poriadkom

Prispôsobiteľné rozhranie

Bezpečná komunikačná platforma

Súlad s GDPR

Automatické vzory

Pokročilý správca úloh

Jednoducho použiteľný

Systém, ktorý pomáha zastaviť šikanu.

Whisly proti šikane

S pomocou Whisly sa oznámenia prijímajú nielen bezpečne a dôverne, ale systém tiež podporuje preverovanie pomocou pokročilého správcu úloh a funkcie automatických šablón.

stop sign bullying

.

Okrem toho naša spoločnosť poskytuje plnú podporu pri zavádzaní kontrolných systémov a pri príprave potrebných interných dokumentov v súlade s legislatívou, ako sú:

Ak potrebujete pomoc s inou internou reguláciou, neváhajte nás kontaktovať.

Sme tu, aby sme vám pomohli. Zavolajte nám alebo nechajte správu.